Тема вебінару: «Впровадження технології змішаного навчання на уроках української мови та літератури як структурного компоненту формули успіху Нової української школи»
Городнича Наталія Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЕНВК№5, призер міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», учасник обласного семінару «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа» представляє свій досвід для ознайомлення та використання в роботі вчителями – предметниками.
Тема вебінару: « Створення електронного портфоліо фахівця».
Немашкало Людмила Миколаївна, завідувач бібліотеки ЕЗОШ №7 поділилась досвідом щодо створення електронного портфоліо. Теоретичні аспекти та практичні доробки стануть у пригоді як педагогам так і бібліотекарям закладів освіти.
Тема вебінару «психолого-педагогічна допомога вчителів у підготовці учнів до ЗНО». Практичний психолог ЕНВК №5 Котляревська Олена Олександрівна представляє педагогам деякі цікаві психологічні методи роботи з учнями щодо успішної підготовки їх до ЗНО, профілактики стресів і тривожності.
18.04.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось підсумкове заняття міської Школи становлення педагогічної майстерності.
За «круглим столом» слухачі поділились своїми ефективними педагогічними знахідками. Також були визначені результати вихідного тестування, опитування та підведені підсумки діяльності Школи за І рік роботи.
15.03.2018 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено вебінар з теми: «Методичні засади організації наставництва молодого педагога в навчальному закладі».
В ході заходу розгдянуті питання:
1. Актуальність питання.
2. Підходи до вибору наставника. Вимоги до наставника.
3. Актуальні аспекти співпраці між педагогом і наставником.
4. Шляхи підвищення ефективності наставництва.
5. Організація наставництва в ЕНВК №1 (Волкова Л.Л., заступник директора з НВК ЕНВК №1).
Запрошуємо педагогів відвідати методичний день на ВУ "Інноватика та інновації"!
Тема методичного дня: "Використання елементів здоров’язберігаючих технологій на уроках основ здоров’я ".
Майстер-клас під керівництвом Кіреєвої В.І., учителя біології ЕНВК №5, проведений на засіданні творчої групи вчителів основ здоров’я.
Вправи, які апробовані членами творчої групи, можуть з успіхом використовуватися на уроках різних предметів для активізації мозкової діяльності, покращення пам’яті та уваги.
Досвідом роботи з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів початкової школи шляхом застосування інтерактивних методів навчання» ділиться Харламова Олена Євгенівна, яка 20 років пропрацювала учителем початкових у ЕНВК №6.
Мороз Оксана Григорівна - грамотний, досвідчений учитель, працює в ЕНВК №6. Більше 20 років надає вона знання учням початкових класів.
Із впровадженням інклюзивної освіти у школах України, перед вчителями початкових класів постали нові задачі. І щоб допомогти особливим дітям свого класу соціалізуватися, Оксана Григорівна мала опанувати в короткий строк великий масив вузькоспеціалізованих знань.
Щоб прискорити і зробити максимально ефективним процес соціалізації, Мороз О.Г. залучає в навчальний процес новітні технології. Сьогодні учитель пропонує для використання в роботі свій досвід з теми «Використання діяльнісного підходу на уроках в умовах інклюзивної освіти».
Спікер методичного дня Алексеєва О.Г., вихователь ДНЗ «Теремок» №7, в своїх розробках пропонує систему роботи з дошкільниками в ЗДО на основі активного пізнання архітектурних споруд українського села в організованій навчальній та самостійній діяльності дошкільників, що дає можливість формувати предметно-практичну і художньо-продуктивну компетенцію дітей дошкільного віку згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Перспективний педагогічний досвід вихователя брав участь у міському конкурсі «Вихователь року» та обласному - «Методист року» де зайняв призові місця. Методичну розробку можуть впроваджувати вихователі закладів міста та всі бажаючі.